Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.11.2019 10:30
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Життя територіальних громад >  У Чернівецькій обласній раді триває семінар для голів територіальних громад регіону

Прес-центр

Новини

01.02.2016 12:47

У Чернівецькій обласній раді триває семінар для голів територіальних громад регіону |  Життя територіальних громад

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав учасників інформаційного семінару «Підготовка грантових проектів та залучення зовнішніх ресурсів у Чернівецьку область», що відбувається на базі обласної ради сьогодні, 1 лютого.

«Чернівецька область здавна знаходилась на перетині міжнародних торгових шляхів. І нині, у 21-му столітті, наша область є активним учасником програм міжнародної технічної допомоги», – відзначив очільник представницької влади краю.

Також посадовець поінформував учасників семінару про наявні здобутки та суми грантових і донорських коштів, залучених в рамках реалізації проектів транскордонного співробітництва. «Зараз в рамках програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова» завершується облаштування міжнародних автомобільних пунктів перетину кордонів «Красноїльськ» та «Дяківці» вартістю 3,5 мільйони євро. А до програми прикордонного співробітництва «Румунія – Україна» на 2014-2020 включено проектну пропозицію від Чернівецької області із загальним бюджетом понад 4 мільйони євро, яка передбачає будівництво під’їзних шляхів до пункту пропуску «Красноїльськ»», – відзначив Іван Мунтян.

Насамкінець голова обласної ради побажав учасникам семінару плідної роботи та застосування отриманих знань для підготовки проектів, спрямованих на підвищення рівня добробуту територіальних громад Буковини.

Семінар проводять фахівці відділу регіонального розвитку та фінансового моніторингу Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua