Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Голова обласної ради Іван Мунтян підсумував учорашнє засідання сесії облради

Прес-центр

Новини

14.01.2016 19:33

Голова обласної ради Іван Мунтян підсумував учорашнє засідання сесії облради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Іван Мунтян підбив підсумки учорашнього сесійного засідання обласної ради.

«Хочу подякувати усім депутатам за те, що у традиційно святкові для Буковини дні вони зібралися для роботи на благо громади і підтвердили ту довіру, яку висловили їм виборці, обравши до обласної ради, - сказав Іван Мунтян. – Учора ми прийняли важливі рішення з багатьох питань життєдіяльності краю. Серед іншого, депутати привели бюджет до норм чинного законодавства – звісно, він недосконалий, і не в силах обласної ради його привести до ідеалу. Але відповідне затвердження органом місцевого самоврядування дало можливість забезпечити на найближчий рік роботу усієї бюджетної сфери в області.

Також депутати підтримали перші кроки до розв’язання житлових проблем наших героїв – учасників АТО: я, як голова обласної ради, протокольним рішенням сесії отримав доручення звернутися до Кабміну щодо виділення великої ділянки в межах Чернівців, і до обласної державної адміністрації – щодо можливості виділення коштів для будівництва на цій ділянці багатоквартирного будинку. Окрім цього, ми розглянули багато інших надзвичайно важливих питань, зокрема й велику кількість депутатських запитів.

Особливо хочеться відзначити те, що усі наші голосування від учора і надалі тепер відбуватимуться в поіменному режимі і оприлюднюватимуться на сайті обласної ради. Хоча закон про це, прийнятий  Верховною Радою, ще не вступив у дію,  та Чернівецька обласна рада підтримала пропозицію про це уже вчора.

Дякую всім депутатам за плідну роботу, вітаю зі святами, які тривають, і бажаю міцного здоров’я, родинного затишку, рясних Божих благословінь і Божої допомоги у всіх добрих починаннях!»

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua