Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Сесія облради розпочалась із колядок

Прес-центр

Новини

13.01.2016 12:22

Сесія облради розпочалась із колядок |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

3-тя позачергова сесія обласної ради розпочалась колядками та щедрівками. До сесійної зали завітав  творчий аматорський колектив Буковинського державного фінансово-економічного університету, який привітав депутатів та запрошених з новорічно-різдвяними святами, подарував веселі колядки та щирі слова віншувань. Разом із студентами до сесійної зали завітали представники волонтерських організацій, які збирали кошти на потреби українських військових у зоні АТО. Всі присутні на сесії мали змогу долучитись до поповнення благодійної скриньки, у якій після підрахунку виявилось вісім з половиною тисяч гривень.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua