Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів обласної ради >  Депутати крайового парламенту врахували думку громадськості

Прес-центр

Новини

25.12.2015 16:29

Депутати крайового парламенту врахували думку громадськості |  Діяльність депутатів обласної ради

Тема новини: Назва теми

       Учасники пленарного засідання другої сесії Чернівецької обласної ради сьомого скликання на прохання представників громадських організацій учасників, ветеранів, інвалідів антитерористичної операції та їх сімей розглянули питання про обрання нового голови постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей. За пропозицією голови обласної ради Івана Мунтяна до списку для рейтингового голосування мали бути включені три кандидатури, запропоновані депутатами  та представниками громадськості – депутати Ольга Кобевко, Ігор Малишевський та Василь Палій. Під час обговорення цього питання О.Кобевко та В.Палій зняли свої кандидатури на користь І.Малишевського. За підсумками голосування постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров'я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей очолив кандидат медичних наук, доцент БДМУ депутат Ігор Малишевський ("Українське об‘єднання патріотів - УКРОП").

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua