Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Дев’ять соціально вразливих родин з числа внутрішньо переміщених осіб заселять у гуртожиток, відремонтований за кошти Євросоюзу

Прес-центр

Новини

24.12.2015 17:12

Дев’ять соціально вразливих родин з числа внутрішньо переміщених осіб заселять у гуртожиток, відремонтований за кошти Євросоюзу |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Іван Мунтян відвідав гуртожиток в с.Михайлівка Глибоцького району, де триває капітальний ремонт за рахунок фінансування Євросоюзу в рамках реалізації обласною радою проекту «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб в Чернівецькій області».

 Вже з нового року в двоповерховій будівлі планують поселити 9 соціально вразливих родин переселенців. Іван Мунтян разом з головою Глибоцької райдержадміністрації Георгієм Придієм та керівником Глибоцької об’єднаної територіальної громади Григорієм Ванзуряком обговорили стан виконання робіт. Голова обласної ради високо оцінив рівень їх проведення та пообіцяв сприяння у вирішенні будь-яких питань, які виникатимуть у процесі завершення ремонту. «Це один із конкретних прикладів, як за короткотерміновий період можна виконати значний обсяг робіт», – зазначив голова обласної ради.

У гуртожитку є одно- та двокімнатні квартири з окремими зручностями, які відповідають сучасним вимогам. Вони будуть умебльовані та оснащені побутовою технікою.  Оскільки реалізація проекту  триватиме до літа, декоративно-оздоблювальні роботи планують проводити вже в новому році. Варто додати, що досить великою є прилегла територія, де сім’ї з дітками матимуть можливість проводити своє дозвілля.

Родини для поселення в гуртожиток вже на початку нового року відбиратиме спеціальна комісія, яку планується створити  в обласній раді.

 

 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua