Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Інтерв'ю >  Іван Мунтян відповів на питання найтиражнішого друкованого видання краю

Прес-центр

Новини

21.12.2015 15:58

Іван Мунтян відповів на питання найтиражнішого друкованого видання краю |  Інтерв'ю

Тема новини: Назва теми

Сьогодні голова обласної ради Іван Мунтян на пропозицію видання «Молодий буковинець» дав ексклюзивне інтервю журналістам цієї газети. Серед іншого, Іван Мунтян відповів на запитання стосовно своєї участі у найважливіших подіях 2013-2015 років (Революції Гідності, воєнним подіям на Сході України). Щодо цього, голова облради, зокрема, зазначив:

«Прикро, що мої слова трактують політикани, які ховаються за спинами героїв. Я мав щиру, відверту розмову з учасниками АТО та їхніми родинами щодо персоналій, які очолюють комісії з питань підтримки учасників АТО та їхніх родин. У АТОшників були питання щодо гарантій, що ці комісії під таким керівництвом будуть працювати ефективно і насправді стояти на сторожі інтересів бійців, демобілізованих та їхніх родин. Ми досягли порозуміння, адже саме я як керівник беру на себе відповідальність за роботу ради.

На підтвердження своєї позиції щодо цілковитої їхньої підтримки, я пояснив, що так само, як і багато хто, пройшов Майдан, бував з волонтерською допомогою в зоні АТО – наша команда має за це подяки від військових частин. Ніколи раніше не демонстрував ні фото, ні відео своєї участі у цих подіях, адже багато людей доклалися до них значно потужніше – вони пожертвували життям. І про своє незначне поранення на Майдані ніколи не говорив, бо не бажав займатися самопіаром. Те, що було сказано в щирій, емоційній розмові під час обговорення з бійцями АТО, на жаль, використано тими, хто хоче дестабілізувати ситуацію в області. Волонтерську, благодійницьку роботу, розпочату з перших днів Майдану, ми продовжуємо: і я, і наша політична команда, і моя родина. Сподіваюся, що громада оцінить мене по справах, а не по висмикнутих з контексту словах».

На наполегливе прохання журналістів Іван Мунтян продемонстрував свої фотографії з різноманітних громадсько-політичних подій.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua