Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Заяви та звернення >  Голова обласної ради Іван Мунтян: «Запрошую громадськість до широкого обговорення найнагальніших проблем краю»

Прес-центр

Новини

09.12.2015 18:17

Голова обласної ради Іван Мунтян: «Запрошую громадськість до широкого обговорення найнагальніших проблем краю» |  Заяви та звернення

Тема новини: Назва теми

Звернення голови обласної ради до буковинців

 Шановна громадо!

Коли ми говорили про насправді надзвичайні і унікальні виклики, які постають перед обласною радою нового скликання – це не було ні пишномовство, ні перебільшення. Уже сьогодні ми зіткнулися з проблемами, яких не було ніколи раніше, і маємо вирішувати їх вперше.

Коли на території області обєднувалися громади, йшлося саме про добровільне об’єднання з перспективою фінансування. Але з 10 обєднаних на Буковині громад, фінансування наразі передбачено лише для трьох. З цієї ситуації потрібно шукати вихід, і шукати його пропоную разом.

  • Прагнучи відкритості і прозорості у прийнятті найважливіших рішень обласною радою нового скликання;
  • Задля професійної підготовки розгляду найнагальніших рішень, які будуть винесені на найближче засідання сесії обласної ради;
  • Зважаючи на значне оновлення складу депутатського корпусу і ймовірну недосвідченість багатьох новообраних депутатів;
  • З метою уникнення багатослівних, але малозмістовних суперечок у сесійній залі –

запрошую представників широких кіл громадськості до публічного обговорення термінових, нагальних проблем, які найближчим часом має вирішити обласна рада.

Прошу експертів, представників громадських організацій, ЗМІ взяти участь у обговоренні

Проекту обласного Бюджету-2016

та змін до Перспективного плану формування територій громад Чернівецької області. 

Обговорення відбудеться у пятницю, 11 грудня 2015 року, о 10 годині в сесійній залі обласної ради (вул. Грушевського, 1), за участі керівників профільних департаментів та управлінь обласної державної адміністрації.

Сьогодні фінансове планування життя Буковини насправді в руках громади. Прошу скористатися цим правом і долучитися до творення фінансового року краю та внесення змін до Перспективного плану формування територій громад області. Буковина варта Вашої інтелектуальної уваги.

З повагою

голова обласної ради                                                                 Іван Мунтян

 

 

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua