Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Заяви та звернення >  Голова обласної ради Іван Мунтян: «Запрошую громадськість до широкого обговорення найнагальніших проблем краю»

Прес-центр

Новини

09.12.2015 18:17

Голова обласної ради Іван Мунтян: «Запрошую громадськість до широкого обговорення найнагальніших проблем краю» |  Заяви та звернення

Тема новини: Назва теми

Звернення голови обласної ради до буковинців

 Шановна громадо!

Коли ми говорили про насправді надзвичайні і унікальні виклики, які постають перед обласною радою нового скликання – це не було ні пишномовство, ні перебільшення. Уже сьогодні ми зіткнулися з проблемами, яких не було ніколи раніше, і маємо вирішувати їх вперше.

Коли на території області обєднувалися громади, йшлося саме про добровільне об’єднання з перспективою фінансування. Але з 10 обєднаних на Буковині громад, фінансування наразі передбачено лише для трьох. З цієї ситуації потрібно шукати вихід, і шукати його пропоную разом.

  • Прагнучи відкритості і прозорості у прийнятті найважливіших рішень обласною радою нового скликання;
  • Задля професійної підготовки розгляду найнагальніших рішень, які будуть винесені на найближче засідання сесії обласної ради;
  • Зважаючи на значне оновлення складу депутатського корпусу і ймовірну недосвідченість багатьох новообраних депутатів;
  • З метою уникнення багатослівних, але малозмістовних суперечок у сесійній залі –

запрошую представників широких кіл громадськості до публічного обговорення термінових, нагальних проблем, які найближчим часом має вирішити обласна рада.

Прошу експертів, представників громадських організацій, ЗМІ взяти участь у обговоренні

Проекту обласного Бюджету-2016

та змін до Перспективного плану формування територій громад Чернівецької області. 

Обговорення відбудеться у пятницю, 11 грудня 2015 року, о 10 годині в сесійній залі обласної ради (вул. Грушевського, 1), за участі керівників профільних департаментів та управлінь обласної державної адміністрації.

Сьогодні фінансове планування життя Буковини насправді в руках громади. Прошу скористатися цим правом і долучитися до творення фінансового року краю та внесення змін до Перспективного плану формування територій громад області. Буковина варта Вашої інтелектуальної уваги.

З повагою

голова обласної ради                                                                 Іван Мунтян

 

 

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua