Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

21.08.2019 11:58
Відбудуться виставки «Букдерев-2019» та «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут»


    3-5 жовтня 2019 року в спортивному залі Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи (м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 6) відбудеться виставка «Букдерев-2019» та виставка-ярмарок «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут», які організовує Чернівецька торгово-промислова палата.

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Життя територіальних громад >  Голова обласної ради поставив завдання залагодити юридичні невизначеності на будівництві дитсадка в селі Опришени

Прес-центр

Новини

09.12.2015 17:34

Голова обласної ради поставив завдання залагодити юридичні невизначеності на будівництві дитсадка в селі Опришени  |  Життя територіальних громад

Тема новини: Назва теми

Вже близько двох років у с. Опришени Глибоцького району призупинене будівництво дошкільної дитячої установи через невизначеність юридичних аспектів та неналежне фінансування, хоча в будівлі необхідно лише здійснити ремонтні та оздоблювальні роботи і придбати обладнання. Під час робочої поїздки у Глибоцький район голова обласної ради Іван Мунтян наполягав на необхідності термінового залагодження цих проблем.

«Нам дуже потрібен такий заклад, адже в селі є 280 малюків дошкільного віку, - говорить сільський голова Микола Попович, - і щороку тут народжується в середньому п’ятдесят діток». Сільський голова також висловив сподівання, що з появою дошкільного закладу в селі вдасться відкрити навчально-виховний комплекс, який забезпечить ефективний навчально-виховний процес.

Іван Мунтян пообіцяв необхідну підтримку та допомогу, але для цього потрібні зусилля і зі сторони сільської ради: «Щоб необхідні роботи були проведені, ви повинні підготувати проектно-кошторисну документацію, яка є необхідною умовою для включення дитсадка до переліку об’єктів, які претендуватимуть на фінансування у 2016 році. Лише після цього ми зможемо надати вам необхідну підтримку».

Перебуваючи в Опришенах, Іван Мунтян також зустрівся з педагогічним колективом та керівництвом місцевої загальноосвітньої школи і подарував закладу плазмовий телевізор та спортивний інвентар.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua