Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

20.01.2020 17:26
Чернівецька обласна рада


    відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр служби крові»

20.01.2020 17:25
Чернівецька обласна рада


     відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна клінічна лікарня»

20.01.2020 17:24
Чернівецька обласна рада


    відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись рішенням XV сесії VII скликання Чернівецької обласної ради від 13.09.2017р. №164-15/17 «Про Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

18.12.2019 10:30
Про передачу в оренду захисних споруд цивільного захисту


    Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області РВ ФДМУ по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях пропонує в оренду для господарських, культурних і побутових потреб або на відповідальне зберігання (безоплатне) захисні споруди цивільного захисту
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Життя територіальних громад >  Голова обласної ради поставив завдання залагодити юридичні невизначеності на будівництві дитсадка в селі Опришени

Прес-центр

Новини

09.12.2015 17:34

Голова обласної ради поставив завдання залагодити юридичні невизначеності на будівництві дитсадка в селі Опришени  |  Життя територіальних громад

Тема новини: Назва теми

Вже близько двох років у с. Опришени Глибоцького району призупинене будівництво дошкільної дитячої установи через невизначеність юридичних аспектів та неналежне фінансування, хоча в будівлі необхідно лише здійснити ремонтні та оздоблювальні роботи і придбати обладнання. Під час робочої поїздки у Глибоцький район голова обласної ради Іван Мунтян наполягав на необхідності термінового залагодження цих проблем.

«Нам дуже потрібен такий заклад, адже в селі є 280 малюків дошкільного віку, - говорить сільський голова Микола Попович, - і щороку тут народжується в середньому п’ятдесят діток». Сільський голова також висловив сподівання, що з появою дошкільного закладу в селі вдасться відкрити навчально-виховний комплекс, який забезпечить ефективний навчально-виховний процес.

Іван Мунтян пообіцяв необхідну підтримку та допомогу, але для цього потрібні зусилля і зі сторони сільської ради: «Щоб необхідні роботи були проведені, ви повинні підготувати проектно-кошторисну документацію, яка є необхідною умовою для включення дитсадка до переліку об’єктів, які претендуватимуть на фінансування у 2016 році. Лише після цього ми зможемо надати вам необхідну підтримку».

Перебуваючи в Опришенах, Іван Мунтян також зустрівся з педагогічним колективом та керівництвом місцевої загальноосвітньої школи і подарував закладу плазмовий телевізор та спортивний інвентар.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua