Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Інтерв'ю >  Іван Мунтян: «Я готовий взяти на себе відповідальність, щоб змінити ситуацію на краще»

Прес-центр

Новини

07.12.2015 14:07

Іван Мунтян: «Я готовий взяти на себе відповідальність, щоб змінити ситуацію на краще»  |  Інтерв'ю

Тема новини: Назва теми

Іван Мунтян вважає посаду голови обласної ради відповідальністю перед суспільством, адже на місцевих виборах політична сила, яку він представляє, отримала хороший результат. Про це він заявив в ефірі програми «Суть речей».

«Це продовження роботи, яку я веду вже не один рік, - зауважив Іван Мунтян. - Хоч після Революції Гідності дуже багато людей зневірилося, дуже багато сподівань і обіцянок досі не виконано, я вважаю, що повинен взяти на себе відповідальність, щоб змінити ситуацію в краї на краще, довести до логічного завершення те, що було розпочато нами.»

З цією метою голова обласної ради планує використати всі можливості, налагодити максимально тісні стосунки з народними депутатами від Чернівецької області, щоб вирішувати необхідні питання на державному рівні та мати підтримку у Верховній Раді.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua