Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Відбулася перша сесія Волоківської сільської об’єднаної громади

Прес-центр

Новини

12.11.2015 09:57

Відбулася перша сесія Волоківської сільської об’єднаної громади |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови обласної ради Ярослав Курко взяв участь у першому пленарному організаційному засіданні сесії Волоківської сільської об’єднаної територіальної громади першого скликання. Дана громада включає села Волока, Грушівка та Валя-Кузьмина Глибоцького району. На сесії взято до відома повідомлення сільської виборчої комісії про результати виборів депутатів та голови Волоківської сільської об’єднаної територіальної громади та визнано їхні повноваження. Представляти інтереси мешканців в сільській об’єднаній громаді будуть 22 депутати, яким було вручено депутатські посвідчення. Сільським головою Волоківської сільської територіальної громади обрано Глопіну Валентина Івановича.

Ярослав Курко привітав депутатів та сільського голову з нагоди обрання та висловив впевненість, що Волоківська громада докладе всіх зусиль, щоб бути економічно самодостатньою, та стане зразком позитивних змін у процесі реформування місцевого самоврядування. Новообраний сільський голова висловив сподівання на консолідовану співпрацю депутатів у вирішенні важливих питань мешканців населених пунктів, які згуртувалися в єдину громаду.

Депутати створили тимчасову робочу групу, яка працюватиме над питаннями підготовки низки нормативних документів діяльності сільської об’єднаної громади.

У роботі пленарного засідання взяв участь голова Глибоцької районної ради Григорій Ванзуряк.

 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua