Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вибори >  У Чернівецькій області утворено 64 територіальні округи для проведення виборів депутатів обласної ради

Прес-центр

Новини

22.09.2015 12:24

У Чернівецькій області утворено 64 територіальні округи для проведення виборів депутатів обласної ради |  Вибори

Тема новини: Назва теми

Чернівецька обласна виборча комісія прийняла постанову «Про утворення багатомандатних округів до виборів депутатів Чернівецької обласної ради» №5 від 18 вересня 2015 року. Відповідно до постанови на території Чернівецької області утворено 64 територіальні округи для проведення виборів депутатів Чернівецької обласної ради. З текстом постанови можна ознайомитись за посиланням http://oblrada.cv.ua/activity/electorat/resolution/11 .

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua