Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Законність і правопорядок >  Вищий Господарський Суд повернув в обласну комунальну власність приміщення книгарні «Наука»

Прес-центр

Новини

02.09.2015 11:56

Вищий Господарський Суд повернув в обласну комунальну власність приміщення книгарні «Наука» |  Законність і правопорядок

Тема новини: Назва теми

Вищий Господарський Суд України повернув у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області нежитлові приміщення першого поверху у житловому будинку на вул. М. Заньковецької, 4 в Чернівцях, де розміщене обласне комунальне торговельне підприємство «Наука».

Своєю постановою він залишив без змін рішення Господарського суду Чернівецької області про визнання незаконним та скасування підпункту 1.4 пункту 1 рішення виконавчого комітету Чернівецької міськради «Про оформлення права комунальної власності на об’єкти нерухомості, що належать територіальній громаді м. Чернівці» та визнання недійсним відповідного свідоцтва про право власності на нерухоме майно та постанову Львівського апеляційного господарського суду щодо цього питання.

 

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua