Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

21.08.2019 11:58
Відбудуться виставки «Букдерев-2019» та «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут»


    3-5 жовтня 2019 року в спортивному залі Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи (м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 6) відбудеться виставка «Букдерев-2019» та виставка-ярмарок «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут», які організовує Чернівецька торгово-промислова палата.

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Життя територіальних громад >  В інтересах зміцнення місцевого самоврядування

Прес-центр

Новини

14.07.2015 11:22

В інтересах зміцнення місцевого самоврядування |  Життя територіальних громад

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Ярослав Курко взяв участь та виступив на засіданні обласної координаційної ради з реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду в Чернівецькій області». В роботі засідання взяли участь голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, керівники районних та місцевих рад, районних державних адміністрацій, представники районних ресурсних центрів, учасники проектів та програм Європейського Союзу/ПРООН, які впроваджуються  в сільських громадах області. Метою вказаного проекту є сприяння в реалізації місцевих ініціатив щодо відновлення дитячих дошкільних та загальноосвітніх установ, медичних закладів, впровадження сучасних енергозберігаючих технологій та інновацій в сфері сільської кооперації. Наразі в реалізації цих програм на території області беруть участь територіальні громади восьми районів краю, які реалізують 39 мікропроектів на умовах співфінансування: за рахунок коштів ЄС/ПРООН, місцевих бюджетів, спонсорської допомоги та акумульованих коштів громадян.

Під час засідання поряд з позитивними тенденціями в проектній діяльності  місцевих громад були також окреслені і наявні недоліки, серед яких: недостатність зусиль щодо соціальної мобілізації громад, пасивність окремих громадських об’єднань в роботі щодо виконання умов проектів ЄС/ПРООН, а також випадки неефективного використання донорських коштів окремими територіальними громадами. Перед учасниками засідання виступили координатор проектної діяльності в регіонах України Олена Рудіч, інженер проекту Микола Коломієць, представники місцевих громадських організацій, керівники профільних підрозділів обласної ради та облдержадміністрації.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua