Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Життя територіальних громад >  В інтересах зміцнення місцевого самоврядування

Прес-центр

Новини

14.07.2015 11:22

В інтересах зміцнення місцевого самоврядування |  Життя територіальних громад

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Ярослав Курко взяв участь та виступив на засіданні обласної координаційної ради з реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду в Чернівецькій області». В роботі засідання взяли участь голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, керівники районних та місцевих рад, районних державних адміністрацій, представники районних ресурсних центрів, учасники проектів та програм Європейського Союзу/ПРООН, які впроваджуються  в сільських громадах області. Метою вказаного проекту є сприяння в реалізації місцевих ініціатив щодо відновлення дитячих дошкільних та загальноосвітніх установ, медичних закладів, впровадження сучасних енергозберігаючих технологій та інновацій в сфері сільської кооперації. Наразі в реалізації цих програм на території області беруть участь територіальні громади восьми районів краю, які реалізують 39 мікропроектів на умовах співфінансування: за рахунок коштів ЄС/ПРООН, місцевих бюджетів, спонсорської допомоги та акумульованих коштів громадян.

Під час засідання поряд з позитивними тенденціями в проектній діяльності  місцевих громад були також окреслені і наявні недоліки, серед яких: недостатність зусиль щодо соціальної мобілізації громад, пасивність окремих громадських об’єднань в роботі щодо виконання умов проектів ЄС/ПРООН, а також випадки неефективного використання донорських коштів окремими територіальними громадами. Перед учасниками засідання виступили координатор проектної діяльності в регіонах України Олена Рудіч, інженер проекту Микола Коломієць, представники місцевих громадських організацій, керівники профільних підрозділів обласної ради та облдержадміністрації.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua