Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робочі зустрічі >  Михайло Гайничеру взяв участь у зустрічі з Послом Румунії в Україні

Прес-центр

Новини

29.06.2015 12:42

Михайло Гайничеру взяв участь у зустрічі з Послом Румунії в Україні |  Робочі зустрічі

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру та голова облдержадміністрації Олександр Фищук зустрілись із Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Корнелом Іонеску.

Пан Посол запевнив у всебічній  підтримці України Румунією, висловив зацікавленість у зміцненні зв’язків між українськими і румунськими партнерами, подальшому розвитку транскордонного співробітництва. Учасники зустрічі обговорили питання децентралізації влади в Україні, проблеми, пов’язані із запланованим об’єднанням громад та реформуванням системи місцевого самоврядування. Йшлось про окремі аспекти Угоди про малий прикордонний рух, проблемні питання реалізації деяких діючих транскордонних проектів, зокрема, щодо будівництва пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні. Михайло Гайничеру акцентував увагу пана Посла на доцільності започаткування програми румунського Уряду щодо підтримки бізнесових кіл та розширення економічних зв’язків між прикордонними територіями, сприяння  залученню інвестицій, зокрема, у деревообробні підприємства Чернівецької області, на продукцію яких є чималий попит, в тому числі і в Румунії.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua