Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  Керівники обласної влади відвідали чернівецький кардіодиспансер

Прес-центр

Новини

19.06.2015 15:00

Керівники обласної влади відвідали чернівецький кардіодиспансер |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру та голова облдержадміністрації Олександр Фищук зустрілись з головним лікарем обласного клінічного кардіологічного диспансеру Іриною Маковійчук та представником шведсько-української клініки «Ангельхольма» Ярославом Васильчишиним. Учасники зустрічі обговорювали можливість встановлення у кардіодиспансері нової лікарської апаратури. Йдеться про другий ангіограф, який надається клінікою «Ангельхольма» у рамках державно-приватного партнерства. Один такий апарат вже успішно працює в кардіодиспансері з березня поточного року, забезпечуючи надання екстреної допомоги у випадках гострих інфарктів. За цей час з його допомогою лікарі вже врятували 28 життів. Окрім того, на ньому здійснюються планові операції на серці. Нині кардіодиспансер не має змоги придбати подібний апарат, тож така форма співпраці з приватною клінікою дозволяє надавати пацієнтам екстрену допомогу.

Керівники обласної влади обговорили з лікарями умови встановлення нової апаратури, механізм оренди приміщення під другий ангіограф, наголосили на доцільності розробки обласної програми, яка би визначила порядок та умови роботи нового обладнання, передбачила видатки на розхідні матеріали та забезпечила громадянам можливість отримати необхідну їм допомогу.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua