Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

02.08.2019 15:00
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

02.08.2019 14:59
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Новини Асоціацій >  Працює Веб-портал Ресурсного Центру зі сталого місцевого розвитку

Прес-центр

Новини

16.06.2015 09:46

Працює Веб-портал Ресурсного Центру зі сталого місцевого розвитку  |  Новини Асоціацій

Тема новини: Назва теми

Секретаріат Асоціації районних та обласних рад повідомляє про функціонування Веб-порталу Ресурсного Центру зі сталого місцевого розвитку (http://rozvytok.in.ua/), який надає можливість своїм користувачам знайти інформацію на тему розвитку громад, виконання проектів, ефективного управління, обмінятись досвідом та інформацією. У 2015 році на Форумі Порталу надаються фахові консультації із застосування земельного законодавства у діяльності органів місцевого самоврядування, запобігання корупції у радах різних рівнів, реформування місцевого самоврядування, територіальної організації влади, адміністративно-територіального устрою. Крім того, на Веб-порталі Ресурсного центру продовжується формування бази даних кращих практик місцевого і регіонального розвитку. Засновники порталу пропонують користувачам та зацікавленим особам повною мірою використовувати можливості цього веб-ресурсу.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua