Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Громадське життя >  На Новоселиччині відбулись збори Спілки учасників АТО

Прес-центр

Новини

10.06.2015 10:18

На Новоселиччині відбулись збори Спілки учасників АТО |  Громадське життя

Тема новини: Назва теми

Голова Новоселицької районної ради Роман Криган взяв участь у зборах громадської організації «Спілка учасників АТО Новоселиччини», яка була створена півроку тому, а очолив її учасник АТО Едуард Придолоб.

Як повідомили у Новоселицькій районній раді, її виконавчий апарат надав допомогу у розробці статуту Спілки, рішенням сесії виділено приміщення для її роботи, а також вирішено питання щодо тимчасового зберігання продуктів харчування та речей для  військовослужбовців.

Захід розпочався хвилиною мовчання за загиблими побратимами, які полягли захищаючи  територіальну цілісність  України. В ході зустрічі були обговорені питання отримання офіційного статусу учасника бойових дій, неналежного ставлення автоперевізників до учасників АТО та інші.

Роман Криган довів до відома присутніх можливість  організації безоплатного відпочинку дітей військових в таборі «Калинка» та перспективи їх оздоровлення у Польщі.  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua