Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Громадське життя >  На Новоселиччині відбулись збори Спілки учасників АТО

Прес-центр

Новини

10.06.2015 10:18

На Новоселиччині відбулись збори Спілки учасників АТО |  Громадське життя

Тема новини: Назва теми

Голова Новоселицької районної ради Роман Криган взяв участь у зборах громадської організації «Спілка учасників АТО Новоселиччини», яка була створена півроку тому, а очолив її учасник АТО Едуард Придолоб.

Як повідомили у Новоселицькій районній раді, її виконавчий апарат надав допомогу у розробці статуту Спілки, рішенням сесії виділено приміщення для її роботи, а також вирішено питання щодо тимчасового зберігання продуктів харчування та речей для  військовослужбовців.

Захід розпочався хвилиною мовчання за загиблими побратимами, які полягли захищаючи  територіальну цілісність  України. В ході зустрічі були обговорені питання отримання офіційного статусу учасника бойових дій, неналежного ставлення автоперевізників до учасників АТО та інші.

Роман Криган довів до відома присутніх можливість  організації безоплатного відпочинку дітей військових в таборі «Калинка» та перспективи їх оздоровлення у Польщі.  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua