Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Робочі зустрічі >  Відбулась зустріч керівництва Чернівецької області з Міністром юстиції України

Прес-центр

Новини

08.06.2015 15:06

Відбулась зустріч керівництва Чернівецької області з Міністром юстиції України |  Робочі зустрічі

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру, перший заступник голови облради Ярослав Курко та заступник голови обласної ради Валентин Маніліч зустрілись з Міністром юстиції України Павлом Петренком. У зустрічі взяли участь також перший заступник голови ОДА Володимир Куліш та заступник голови – Руслан Сенчук. Учасники зустрічі обговорили окремі питання проведення децентралізації, об`єднання громад та реформування системи місцевого самоврядування. Голова обласної ради Михайло Гайничеру акцентував увагу на проблемних моментах та деякій невизначеності щодо очікуваних результатів реформи. Зокрема, необхідності чіткого визначення поняття нової громади та її центру, ефективного використання наявної в райцентрах інфраструктури на користь всіх мешканців району, адже вона створювалась впродовж багатьох десятиліть за рахунок кожної територіальної громади району. Голова облради також висловив побоювання сільських мешканців, що нова система не буде надавати увесь спектр послуг, які сьогодні надає сільська рада, та зауважив на доцільності організації роботи старости як комутатора між громадянином та різними дозвільними інститутами. Михайло Гайничеру також наголосив на необхідності диференційованого підходу до об`єднання громад, врахування специфіки різних населених пунктів, зокрема, приміських сіл. «Тут об`єднання доречно проводити за європейською моделлю, скажімо, через організацію муніципалітету, до якого входять громади, не втрачаючи свої права місцевого самоврядування» - висловився голова облради. Він також зупинився на окремих проблемних моментах у сфері земельних відносин, зокрема, використанні міжпайових доріг, невитребуваних паїв та питанні реєстрації майнових прав на земельні ділянки. Міністр юстиції висловив свої міркування щодо порушених питань, наголосив на добровільності об`єднання громад і врахуванні специфіки населених пунктів та обіцяв взяти до уваги зазначені під час зустрічі пропозиції.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua