Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Законність і правопорядок >  Комітет Верховної Ради надіслав роз`яснення щодо правового статусу Інституту післядипломної педагогічної освіти

Прес-центр

Новини

08.06.2015 11:00

Комітет Верховної Ради надіслав роз`яснення щодо правового статусу Інституту післядипломної педагогічної освіти |  Законність і правопорядок

Тема новини: Назва теми

До голови обласної ради Михайла Гайничеру надійшло звернення голови виборчої комісії Інституту післядипломної педагогічної освіти, яка просить розглянути по суті попередні клопотання про призначення обраного колективом керівника закладу на посаду директора.  

Представник Інституту посилається на відповідь на запит щодо правового статусу закладу, що надійшла від Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України. У листі за підписом голови Комітету Лілії Гриневич зазначається, що Інститут включено до Державного реєстру вищих навчальних закладів України та надано ліцензію на провадження освітньої діяльності, отже в Інституті повинні відбуватись вибори керівника відповідно до Закону «Про вищу освіту». Відповідні вибори відбулись 22 травня нинішнього року.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua