Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.04.2020 20:08
Оголошення


    Про проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Наука і освіта >  Міністерство освіти і науки надіслало роз’яснення щодо виборів керівника інституту післядипломної освіти

Прес-центр

Новини

19.05.2015 14:24

Міністерство освіти і науки надіслало роз’яснення щодо виборів керівника інституту післядипломної освіти |  Наука і освіта

Тема новини: Назва теми

Відповідно до вимог Закону України «Про вищу освіту» розпорядженням голови обласної ради оголошено конкурс на заміщення посади директора комунального закладу «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області» у зв`язку із закінченням строку дії контракту. Водночас Департамент освіти і науки ОДА у листах до обласної ради висловлює свою думку про недоцільність проведення в колективі виборів керівника Інституту та просить не проводити конкурс на заміщення посади директора цієї установи до моменту приведення її статуту у відповідність до законодавства у частині визначення механізму обрання керівника такого закладу.

Голова обласної ради Михайло Гайничеру звернувся до Міністерства освіти і науки з проханням роз`яснити порядок проведення виборів в інституті післядипломної педагогічної освіти. У листі за підписом Першого заступника Міністра Інни Совсун повідомлено, що порядок обрання, призначення та звільнення з посади керівника вищого навчального закладу врегульовано статтею 42 Закону України «Про вищу освіту», відповідно до якої засновник або уповноважений ним орган зобов`язаний оголосити конкурс на заміщення посади керівника вищого навчального закладу не пізніше ніж за два місяці до закінчення строку контракту особи, яка займає цю посаду. Керівник вищого навчального закладу обирається шляхом таємного голосування строком на п`ять років у порядку, передбаченому Законом і статутом вищого навчального закладу. Чернівецька обласна рада у своїх діях керується чинним законодавством.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua