Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  З нагоди Дня народження

Прес-центр

Новини

15.05.2015 09:50

З нагоди Дня народження |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Михайло ГАЙНИЧЕРУ привітав з нагоди Дня народження депутата обласної ради Володимира ШЕВЧУКА. Керівник крайової представницької влади побажав іменинникові міцного здоров’я, злагоди і добра, миру та душевного спокою, щедрості долі, тепла і затишку в родинному колі, оптимізму і наснаги, Божого благословення, відданих друзів, успіхів у депутатській діяльності на благо територіальних громад Чернівецької області.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua