Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Мистецькі заходи >  У Чернівцях відбувся вечір-концерт з нагоди 90-річчя від дня народження Дмитра Гнатюка

Прес-центр

Новини

23.04.2015 10:26

У Чернівцях відбувся вечір-концерт з нагоди 90-річчя від дня народження Дмитра Гнатюка |  Мистецькі заходи

Тема новини: Назва теми

 У Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської відбувся ювілейний вечір, присвячений 90-річчю від дня народження народного артиста України, Героя України, відданого сина Буковинської землі Дмитра Гнатюка. Велично і щиро звучав зі сцени голос Дмитра Михайловича про нелегкий життєвий шлях та перші творчі кроки у епізодах документального фільму про славетного земляка, уривок з якого продемонстрували учасникам мистецького заходу.

Від імені багатомовної буковинської громади, депутатів та посадових осіб органів місцевого самоврядування  області  на адресу ювіляра  звучали теплі слова вітання від першого заступника голови обласної ради Ярослава Курка. «Ваш творчий геній, непересічний педагогічний талант, високі фахові якості та особисті чесноти за правом слугують золотою візитною карткою української пісенної культури та музичного мистецтва у найпрестижніших концертних залах і консерваторіях Європи та світу»,– зазначив Ярослав Курко. Привітали великого артиста перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Куліш, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, голова громадської організації "Земляцтво буковинців в м. Києві "Буковина" Валерій Цибух, делегація з Кіцманщини, де народився Дмитро Гнатюк.  Мистецькі вітання лицареві української пісні дарували народний артист України Павло Дворський,  Павло Дворський молодший,  артисти Василь Данилюк, Ірина Стиць, симфонічний оркестр обласної філармонії, аматорський ансамбль «Южинецькі молодички» з Кіцманського району.                           

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua