Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.01.2018 17:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С. Воробкевича"

25.01.2018 17:32
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Законність і правопорядок >  Представили нового керівника обласного управління МВС

Прес-центр

Новини

03.04.2015 15:14

Представили нового керівника обласного управління МВС |  Законність і правопорядок

Тема новини: Назва теми

В Управлінні МВС України в Чернівецькій області відбулось представлення нового керівника. Т.в.о. начальника Управління Сергія Вікторовича Пілігріма особовому складу представив заступник Міністра внутрішніх справ Олексій Руденко. Новопризначеного керівника обласної міліції привітав голова обласної ради Михайло Гайничеру. Він висловив сподівання на подальшу результативну співпрацю між органами місцевого самоврядування області та правоохоронцями, а також на втілення очікувань громадськості щодо діяльності правоохоронних органів. Михайло Гайничеру висловив щиру вдячність попередньому керівникові Валерію Зінченку, який очолив Управління у непрості часи та зробив значний внесок у підтримання в області громадського порядку, зумів досягти діалогу з громадськими активістами та результативно працювати у напрямку протидії корупції.

На церемонії представлення нового очільника обласної міліції побували перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Куліш, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, керівники обласних правоохоронних структур.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua