Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжрегіональне співробітництво >  У Чернівцях відбувся Міжнародний економічний форум

Прес-центр

Новини

25.03.2015 16:33

У Чернівцях відбувся Міжнародний економічний форум |  Міжрегіональне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови обласної ради Ярослав Курко взяв участь у Міжнародному економічному форумі «Актуальні тенденції українсько-румунської транскордонної співпраці», організованому Генеральним  консульством Румунії в м.Чернівці, Клубом підприємців Буковини та громадським об’єднанням «Інститут демократизації та розвитку». До участі у Форумі долучилися представники владних структур, підприємці туристичної, лісової, будівельної, сільськогосподарської, ресторанної та інших галузей Чернівецької області та Сучавського повіту Румунії. Ярослав Курко привітав учасників Форуму та висловив сподівання, що напрацьовані під час зібрання бізнес-ідеї сприятимуть поглибленню прикордонного співробітництва та будуть взаємокорисними для обох регіонів. Нові можливості для мешканців прикордонних територій  і перспективи для співпраці представників органів влади та бізнесових кіл відкриє й Угода про місцевий прикордонний рух. За словами Ярослава Курка, місцевій владі Сучавського повіту та Чернівецької області буде над чим працювати, оскільки, сподіваємося, найближчим часом Угода набуде чинності. Про це йтиметься й на зустрічі керівників прикордонних територій, яка відбудеться наприкінці місяця.

Тематика  Форуму  стосувалася питань державної регіональної політики України та Румунії, збереження конкурентоспроможності  на європейському ринку, шляхів ефективного партнерства влади та бізнесу, стратегії та інструментів регіонального розвитку.

            У зібранні також взяли участь голова Чернівецької обласної облдержадміністрації Олександр Фищук, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук,  заступники голови Сучавської повітової ради Іліє Ніце  та Александру Редулеску, Генеральний консул Румунії у Чернівцях Елеонора Молдован,  депутати обласної ради Марина Кирилюк та Сергій Герасимов.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua