Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  На шляху європейської інтеграції >  Делегація Чернівецької області взяла участь у VIII Форумі Європа – Україна

Прес-центр

Новини

19.02.2015 15:12

Делегація Чернівецької області взяла участь у VIII Форумі Європа – Україна  |  На шляху європейської інтеграції

Тема новини: Назва теми

Делегація Чернівецької області, до складу якої увійшли перший заступник голови обласної ради Ярослав Курко, депутат обласної ради Сергій Герасимов та заступник начальника загального відділу виконавчого апарату  обласної ради Артур Оскварек, взяла участь у VIII Форумі Європа –Україна «Україна – новий початок», що відбувся у м.Лодзь (Польща). Учасниками Форуму були  відомі політики, дипломати, представники урядів низки європейських країн, бізнесмени, фахівці в галузі місцевого самоуправління,  міжнародних фундацій та аналітичних центрів, науковці та експерти з країн Європейського Союзу, України та інших країн.

Тематика Форуму стосувалася  процесів, що відбуваються в Україні та довкола нашої держави, а також особливостей політики Євросоюзу в українському питанні. Йшлося про шляхи реалізації Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом, сучасні виклики щодо енергетичної безпеки, створення необхідних передумов для проведення економічних реформ, покращання інвестиційного клімату тощо.

У рамках проведення Форуму відбулася також зустріч керівників делегацій Чернівецької та Вінницької областей з маршалком Лодзького воєводства Республіки Польща паном Вітольдом Стемпенєм.

 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua