Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  Співчуття родинам загиблих

Прес-центр

Новини

28.01.2015 09:13

Співчуття родинам загиблих |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Чернівецька обласна рада висловлює щирі співчуття родинам загиблих на Сході буковинців Олександра Гарбуза та Леоніда Петихачного.

27-річний Олександр Гарбуз – військовослужбовець 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади Сухопутних військ Збройних сил України, уродженець с. Анадоли Хотинського району, батько трьох дітей – днями загинув у зоні проведення АТО. 36-річний боєць батальйону «Донбас» Леонід Петихачний вважався зниклим безвісти під Іловайськом влітку минулого року та ідентифікований за результатами експертизи.

Буковина втрачає своїх синів - мужніх та самовідданих героїв. Залишаються сиротами діти, вдовами молоді дружини. Невимовно важко передати словами біль утрат. Пам'ять про їх звитягу та героїзм назавжди залишиться у серцях рідних, близьких та друзів.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua