Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  Співчуття родині загиблого буковинця Юрія Кушніра

Прес-центр

Новини

22.01.2015 09:35

Співчуття родині загиблого буковинця Юрія Кушніра |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Чернівецька обласна ради висловлює щирі співчуття рідним та близьким військовослужбовця 80-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних сил України, уродженця с.Каплівка Хотинського району  Юрія Івановича Кушніра, який загинув під час виконання бойового завдання під м.Лисичанськ Донецької області. Світла пам’ять про відданого патріота України, славного сина Буковинської краю завжди житиме у серцях рідних, побратимів, друзів та земляків.

 

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua