Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  За чотири дні нового року швидка виїжджала майже 2 тисячі разів

Прес-центр

Новини

06.01.2015 10:55

За чотири дні нового року швидка виїжджала майже 2 тисячі разів |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

Протягом перших чотирьох днів 2015 року бригади Центру екстреної допомоги здійснили обслуговування 1875 викликів, з них 766 – у Чернівцях, решта – у районах області. Про це повідомляє інформаційний сайт Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення ОДА. Зокрема, у Чернівцях "швидка" виїжджала на 3 ДТП, 69 разів її викликали з приводу травм. З-поміж викликів у районах найбільш резонансним був випадок у селі Товтри Заставнівського району, де 1 січня шестеро осіб (у їхньому числі – одна дитина) отруїлися чадним газом. Всіх постраждалих довелося шпиталізувати у районну лікарню.

За інформацією директора ОКУ "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Чернівецькій області" Володимира Єленєва, цілодобове чергування постійно здійснюють всі 63 бригади. Крім того, у новорічну ніч біля центральної ялинки на Соборній площі Чернівців чергувала додаткова - тут обійшлося без надзвичайних ситуацій.

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua