Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Суспільство >  Михайло Гайничеру поспілкувався з представниками місії ОБСЄ

Прес-центр

Новини

29.12.2014 14:42

Михайло Гайничеру поспілкувався з представниками місії ОБСЄ |  Суспільство

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру зустрівся зі спостерігачами Спеціальної Моніторингової місії ОБСЄ в Україні Робеном Сантьяго та Славоміром Бердаком.  Представники Місії цікавились суспільно-політичною ситуацією в Чернівецькій області, рівнем протестних настроїв громадськості та готовністю депутатського корпусу відповідати на виклики сьогодення, зокрема, у галузях, які потребують якнайшвидшого реформування на законодавчому рівні.

Голова обласної ради  наголосив, що депутатський корпус облради оперативно та адекватно реагує на потреби громади та в більшості приймає виважені та продуктивні рішення, а також висловив вдячність спостерігачам за висловлену ними оцінку ефективності роботи. Щодо окремих коментарів представників громадськості стосовно діяльності представницького органу краю, на які звернули увагу спостерігачі Місії, то керівник облради зазначив, що у будь-якій роботі є її емоційна та професійна складова, і, на жаль, сьогодні лише незначна кількість людей, які висловлюються публічно, оцінюють професійну складову та формують думку про роботу на основі об’єктивних показників діяльності як органів місцевого самоврядування, так і виконавчої влади. Михайло Гайничеру також зауважив, що обласна рада в межах своїх повноважень прийняла низку рішень щодо забезпечення життєдіяльності громади, навіть подекуди випереджуючи законодавця. Йдеться, зокрема,  про впорядкування ситуації навколо використання водних об’єктів та родовищ корисних копалин. На  зустрічі обговорювались також питання децентралізації влади в Україні, хід бюджетних процесів, забезпечення правопорядку та захисту прав громадян.  

Представники місії ОБСЄ подякували голові обласної ради за оперативно організовану на їх прохання зустріч, а Михайло Гайничеру висловив готовність до спілкування на будь-які теми, які викликають зацікавленість міжнародних спостерігачів.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua