Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Святкові заходи >  На Центральній площі Чернівців відкрили Різдвяну шопку

Прес-центр

Новини

22.12.2014 12:31

На Центральній площі Чернівців відкрили Різдвяну шопку |  Святкові заходи

Тема новини: Назва теми

На Центральній площі Чернівців освятили Різдвяну шопку. Як повідомляє офіційний веб-портал Чернівецької міської ради, на церемонію її відкриття зібралося чимало городян, дітей та молоді, представників громадських організацій, священнослужителів різних конфесій, які освятили вертеп. У виконанні хору Театральної студії для дітей та молоді при музично-драматичному театрі прозвучали колядки, що прославляють Ісуса Христа.

Дерев’яний будиночок, в якому розмістилися головні дійові особи Різдва Христового, має розмір 2 на 3 метри. Його збудовано з круглого лісу, презентованого буковинськими лісниками. 16 фігур, які відтворюють події, пов’язані з народженням Ісуса, виготовлені приватними підприємцями та скульпторами. З двох боків шопки розміщено ялинки, прикрашені іграшками, створеними дітьми зі школи-інтернату. Вертеп стоятиме на Центральній площі до 15 лютого – свята Стрітення Господнього, коли завершується цикл Різдвяних свят.


  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua