Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  Співчуття родині загиблого волонтера

Прес-центр

Новини

22.12.2014 09:07

Співчуття родині загиблого волонтера  |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Чернівецька обласна рада висловлює щирі співчуття родині загиблого на Луганщині волонтера, чернівчанина Романа Шлюсара. Всі, кому довелось працювати та спілкуватись із Романом, завжди пам’ятатимуть благородство його душі та готовність до самопожертви, а найрідніші та найближчі сьогодні проводжають в останню путь турботливого батька, люблячого чоловіка та сина, вірного друга і товариша. Щиро поділяємо невимовний біль важкої втрати.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua