Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Новини Асоціацій >  Михайло Гайничеру взяв участь у засіданні Правління Асоціації районних та обласних рад

Прес-центр

Новини

15.12.2014 13:03

Михайло Гайничеру взяв участь у засіданні Правління Асоціації районних та обласних рад |  Новини Асоціацій

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у засіданні Правління Асоціації районних та обласних рад, яке відбулось у залі засідань Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

На засіданні йшлось про внесення змін до Конституції України. Голови обласних та районних рад - члени Асоціації, висловили свої міркування щодо проведення реформ в Україні та вирішили звернутись до Голови Верховної Ради, Президента України та Прем’єр-міністра з пропозицією провести спільну зустріч для обговорення питань реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади. Члени Правління у форматі телемосту обговорили питання створення та функціонування Суспільного телебачення та радіомовлення України та вирішили низку організаційних питань діяльності Асоціації.

У засіданні взяли участь народні депутати України, представники профільних міністерств і відомств та міжнародних організацій.

 

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua