Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  В Чернівцях вшанували пам’ять полеглих героїв

Прес-центр

Новини

21.11.2014 16:12

В Чернівцях вшанували пам’ять полеглих героїв |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Сьогодні з нагоди Дня Гідності та Свободи представники органів місцевого самоврядування і виконавчої влади області та міста, депутати, громадські діячі, волонтери, члени молодіжних оргіназацій вшанували пам’ять чернівчан, загиблих під час подій на Майдані та у зоні проведення АТО. Перший заступник голови обласної ради Ярослав Курко, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Рибак, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук взяли участь у покладанні квітів до могил полеглих буковинців на Центральному кладовищі Чернівців та у спільній молитві за героїв.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua