Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  Пам’яті героя

Прес-центр

Новини

13.11.2014 17:13

Пам’яті героя |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Чернівецька обласна рада висловлює щирі співчуття родині загиблого у зоні АТО військовослужбовця 80-ї окремої аеромобільної бригади високомобільних військ ЗС України старшого сержанта Андрія Альошина. Україна втрачає своїх кращих синів – молодим життям пожертвував мужній патріот рідної землі. Вічна пам’ять герою! Світлий спогад про Андрія ніколи не згасне у серцях рідних та близьких людей, бойових побратимів, друзів та товаришів!

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua