Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  Створено регіональний центр для реабілітації учасників та постраждалих під час АТО

Прес-центр

Новини

06.11.2014 09:10

Створено регіональний центр для реабілітації учасників та постраждалих під час АТО |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

Створено Чернівецький регіональний центр медичної реабілітації для учасників та постраждалих під час антитерористичної операції, який функціонує на базі поліклінічного відділення ОКУ «Чернівецький обласний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни». Відповідний наказ №106 підписано у Департаменті охорони здоров’я ОДА 30.09.2014р. Окрім того, створено регіональний реєстр учасників та постраждалих під час антитерористичної операції у східних регіонах України. Департаментом охорони здоров’я також затверджено заходи для надання учасникам АТО якісної повноцінної медичної допомоги, а у випадку медичних показів у реабілітаційному лікуванні, відпрацьовано порядок їх направлення в обласний комунальний «Бальнеологічний санаторій «Брусниця».

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua