Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  Сьогодні в Чернівцях поховали Аркадія Жуковського

Прес-центр

Новини

12.10.2014 17:09

Сьогодні в Чернівцях поховали Аркадія Жуковського |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Сьогодні в Чернівцях відбулось прощання з видатним істориком, громадсько-політичним діячем, Почесним громадянином міста Аркадієм Іларіоновичем Жуковським. Віддати данину шани та пам’яті знаному науковцеві прийшли голова обласної ради Михайло Гайничеру та перший заступник голови Ярослав Курко. У Домовій церкві Святого Іоана Сучавського у Центральному корпусі ЧНУ, де відбулось заупокійне богослужіння, зібрались керівники області та міста, представники наукових та мистецьких кіл, громадських організацій, студентства. Урну з прахом визначного історика та краєзнавця в Чернівці привезла його донька. За заповітом Аркадія Жуковського поховали у родинному склепі на Руському кладовищі у Чернівцях.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua