Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  Помер академік Аркадій ЖУКОВСЬКИЙ

Прес-центр

Новини

11.10.2014 16:43

Помер академік Аркадій ЖУКОВСЬКИЙ |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Депутатський корпус, колегія, виконавчий апарат Чернівецької обласної ради глибоко сумують з приводу смерті визначного українського та європейського науковця, громадського та політичного діяча, іноземного члена Національної академії наук України, кавалера ордену «За заслуги» II та III ступенів, Почесного громадянина міста Чернівці, Почесного голови наукового Товариства Тараса Шевченка в Європі, Почесного доктора Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича Аркадія Іларіоновича ЖУКОВСЬКОГО. На 92-му році життя зупинилося натруджене серце славного сина Буковинського краю, щирого патріота України, шляхетної, високоінтелектуальної людини. У ці скорботні дні ми поділяємо сум і тугу рідних, близьких та колег покійного. Світла пам’ять про Аркадія Іларіоновича ЖУКОВСЬКОГО завжди житиме в серцях його вдячних сучасників та нащадків.  

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua