Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Новини Асоціацій >  Ярослав Курко взяв участь у зборах сільських голів

Прес-центр

Новини

06.10.2014 15:54

Ярослав Курко взяв участь у зборах сільських голів |  Новини Асоціацій

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови обласної ради Ярослав Курко взяв участь у зборах обласного відділення Асоціації сільських та селищних рад. «Центральне питання, яке хвилює нашу громаду , після того як через двадцять днів відбудуться вибори у Верховну Раду, - дострокове переобрання та перезавантаження всіх рад базового рівня. За соціологічними дослідженнями, які у нас є, 75-80 відсотків жителів Буковини вимагають дострокових виборів місцевих рад. Така ситуація пов’язана з тим, що на сьогодні ради всіх рівнів не відповідають на запити суспільства і громади. Життя пішло далеко вперед, а державне життя і місцеве самоврядування від суспільного життя відстають. Через те ради потрібно перезавантажити», - заявив перший заступник голови обласної ради.

Ярослав Курко також зазначив, що сьогодні в країні немає єдиного бачення засад реформування системи місцевого самоврядування. Проекти президентських змін до Конституції України в частині реформування місцевого самоврядування та Концепції реформування, створеної Кабміном, потребують узгодження. «На сьогодні першочергове завдання – це проведення виборів до Верховної ради, а вже нова Верховна рада прийматиме узгоджений законопроект про зміни до місцевого самоврядування. Іншого виходу немає», - наголосив Ярослав Курко. Перший заступник голови обласної ради виступив з ініціативою проведення  нарад сільських голів у кожному районі області, на які будуть запрошені спеціалісти державної міграційної служби, земельних, архітектурно-будівельних управлінь. Узагальнені пропозиції від районів будуть представлені до розгляду на загальнообласних зборах сільських голів.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua