Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

26.11.2021 11:57
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Чернівецької обласної ради»

24.11.2021 15:59
Оголошення


    про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Слово на спомин >  Відійшов у Вічність Василь Іванович КОВБАС

Прес-центр

Новини

30.09.2014 16:28

Відійшов у Вічність Василь Іванович КОВБАС |  Слово на спомин

Тема новини: Назва теми

Депутатський корпус, колегія та виконавчий апарат Чернівецької обласної ради з глибоким сумом сповіщають, що  на 78-му році життя відійшов у Вічність колишній голова обласної ради Василь Іванович КОВБАС. Зупинилося серце добре знаної і шанованої на теренах Буковинського краю людини, мудрого наставника, вимогливого керівника,   щирого друга та вірного товариша. Світлий, щемливий спомин про Василя Івановича КОВБАСА назавжди залишиться в памяті усіх, хто мав честь його знати, жити та працювати пліч-о-пліч з ним.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua