Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Служба зайнятості інформує >  На Буковині сприяють працевлаштуванню вимушених переселенців

Прес-центр

Новини

03.09.2014 16:11

На Буковині сприяють працевлаштуванню вимушених переселенців |  Служба зайнятості інформує

Тема новини: Назва теми

Станом на 1 вересня 2014 року до центрів зайнятості Чернівецької області у пошуках роботи звернулося 104 особи, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, а саме: 28 мешканців АР Крим та Севастополя, 54 мешканці Донецької та  22 – Луганської областей. З них: 55 осіб отримали статус безробітного, 3 – залучено до тимчасових робіт, 19 осіб працевлаштовано. Про це повідомив прес-центр Чернівецького регіонального центру зайнятості.

Вимушені переселенці отримують психологічну підтримку, сприяння у працевлаштуванні, інформацію та консультації щодо можливої зайнятості. Щоб вирішити питання працевлаштування, спеціалісти з кожним шукачем роботи працюють індивідуально. Для оперативної поінформованості приїжджих проводяться виїзні заходи. У кожному з 14 центрів зайнятості Буковини  забезпечено роботу «гарячої» телефонної лінії, визначено відповідальних за надання потрібних роз’яснень. У приміщеннях центрів також є інформація про державні соціальні установи, громадські організації, які надають допомогу та підтримку вимушеним переселенцям.

 

 

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua