Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Служба зайнятості інформує >  На Буковині сприяють працевлаштуванню вимушених переселенців

Прес-центр

Новини

03.09.2014 16:11

На Буковині сприяють працевлаштуванню вимушених переселенців |  Служба зайнятості інформує

Тема новини: Назва теми

Станом на 1 вересня 2014 року до центрів зайнятості Чернівецької області у пошуках роботи звернулося 104 особи, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, а саме: 28 мешканців АР Крим та Севастополя, 54 мешканці Донецької та  22 – Луганської областей. З них: 55 осіб отримали статус безробітного, 3 – залучено до тимчасових робіт, 19 осіб працевлаштовано. Про це повідомив прес-центр Чернівецького регіонального центру зайнятості.

Вимушені переселенці отримують психологічну підтримку, сприяння у працевлаштуванні, інформацію та консультації щодо можливої зайнятості. Щоб вирішити питання працевлаштування, спеціалісти з кожним шукачем роботи працюють індивідуально. Для оперативної поінформованості приїжджих проводяться виїзні заходи. У кожному з 14 центрів зайнятості Буковини  забезпечено роботу «гарячої» телефонної лінії, визначено відповідальних за надання потрібних роз’яснень. У приміщеннях центрів також є інформація про державні соціальні установи, громадські організації, які надають допомогу та підтримку вимушеним переселенцям.

 

 

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua