Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

18.10.2019 12:27
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального обласного позашкільного навчального закладу "Буковинська Мала академія наук учнівської молоді"

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Новини Асоціацій >  На загальних зборах сільських та селищних голів Чернівецької області

Прес-центр

Новини

21.08.2014 14:15

На загальних зборах сільських та селищних голів Чернівецької області |  Новини Асоціацій

Тема новини: Назва теми

Сільські та селищні голови Чернівецької області  зібралися сьогодні в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» на загальні збори, організовані Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад. Учасники зібрання порушили актуальні питання територіальних громад в контексті внесення змін до Конституції України та проведення реформ з децентралізації влади, а також обговорили поданий Кабінетом Міністрів України законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України.

У роботі загальних зборів взяв участь та виступив перший заступник голови обласної ради Ярослав Курко. Він зупинився на важливості консолідуючої складової  у діяльності громад, керівників місцевих рад задля спільної мети та запевнив у підтримці їх намірів з боку Чернівецької обласної ради.

Своїми думками щодо проблем і перспектив впровадження реформ поділилися Годинівський сільський голова Віорел Ботлунг, Валякузьминський сільський голова Наталя Гроник, Комарівський сільський голова Світлана Бажура, Луковецький сільський голова Дмитро Столяр, Лужанський селищний голова Наталя Катрюк, Рідківський сільський голова Василь Корнецький, Клішковецький сільський голова Василь Ченківський.

Про основні напрямки децентралізації влади та роль Асоціації у лобіюванні інтересів територіальних громад сіл та селищ України йшлося у виступах голови Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Миколи Фурсенка та заступника голови – керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Вадима Івченка.

Учасники зборів обрали також ініціативну групу для  узагальнення пропозицій щодо учасників з’їзду Всеукраїнської асоціації сільських та селищних голів, яку очолила Комарівський сільський голова Світлана Бажура.

 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua