Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  Працівники ветеринарної медицини незабаром відзначатимуть своє професійне свято

Прес-центр

Новини

08.08.2014 10:08

Працівники ветеринарної медицини незабаром відзначатимуть своє професійне свято |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру привітав працівників ветеринарної медицини з професійним святом. «Його відзначення на державному рівні є визнанням вашого вагомого внеску у забезпечення ветеринарного і епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва та охорони навколишнього середовища. Переконаний, що у галузі ветеринарної медицини області працюють справжні фахівці, захоплені своєю роботою, натхненні прагненням до вдосконалення професійної майстерності задля охорони довкілля, дієвого контролю за якістю та безпечністю продуктів, збереження здоров’я наших краян», - йдеться у привітанні.

Голова обласної ради побажав працівникам ветмедицини подальшого розвитку галузі та зміцнення її матеріально-технічної бази, гідного поцінування їх непростої праці, міцного здоров’я, щастя та благополуччя у родинах!

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua