Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Громадське життя >  У рамках проекту «Ініціатива захисту прав та інтересів самоврядування»

Прес-центр

Новини

25.07.2014 15:01

У рамках проекту «Ініціатива захисту прав та інтересів самоврядування» |  Громадське життя

Тема новини: Назва теми

Учасники засідання дорадчої  ради з питань місцевого самоврядування, організованого за ініціативи та під егідою Чернівецького регіонального відділення Асоціації міст України розглянули питання щодо поглиблення взаємодії місцевих органів виконавчої влади та асоціацій органів місцевого самоврядування, а також шляхи налагодження співпраці громадян та органів державної влади у здійсненні місцевого самоврядування в контексті реформування Конституції України. Організатори запросили на зібрання керівників міських територіальних громад області, посадовців обласної ради та облдержадміністрації, громадських експертів, представників засобів масової інформації.

У роботі засідання взяв участь та виступив перший заступник голови Чернівецької обласної ради Ярослав Курко. Він наголосив на негативній практиці насильницького підпорядкування місцевого самоврядування ОДА і РДА, що застосовувалась попередньою владою України. Незгідні з таким запереченням законних прав та інтересів територіальних громад з грубими порушеннями законодавства позбувались своїх посад та мандатів, як це було, до прикладу, з колишніми Чернівецьким та Новодністровським міськими головами.

Перший заступник керівника крайової представницької влади висловив впевненість у тому, що крайова виконавча влада приділятиме більше уваги питанням належної організації співпраці з органами місцевого самоврядування з обов’язковим вивченням  громадської думки, залученням депутатів рад усіх рівнів, посадових осіб ОМС та кваліфікованих експертів. Ярослав Курко наголосив, що остаточне оновлення представницьких органів можливе тільки після переобрання депутатів рад усіх рівнів, позаяк особовий склад чинного депутатського корпусу сьогодні не відповідає очікуванням та інтересам виборців. Він висловив вдячність організаторам зібрання та закликав присутніх розпочати процес реального реформування самоврядування в України на рівні асоціацій територіальних громад під егідою відповідних рад.

З доповідями перед учасниками засідання дорадчої ради виступили Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, Сокирянський міський голова Василь Равлик та Сторожинецький міський голова Микола Карлійчук.

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua