Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжрегіональне співробітництво >  З метою реалізації Програми територіальної співпраці між Україною та Молдовою

Прес-центр

Новини

23.07.2014 15:19

З метою реалізації Програми територіальної співпраці між Україною та Молдовою |  Міжрегіональне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні у Чернівцях відбулося громадське обговорення Програми територіальної співпраці між Республікою Молдова та Україною, що впроваджуватиметься в межах Програми підтримки регіонального співробітництва країн Східного Партнерства. Від України участь у Програмі  беруть Вінницька, Одеська та Чернівецька області.

В обговоренні взяли участь посадові особи органів місцевого самоврядування області, представники виконавчої влади, державних і комунальних закладів та громадських організацій. Під час зустрічі йшлося про пріоритети Програми, цілі та механізми територіальної співпраці, що спрямовані на покращення соціально-економічного розвитку територіальних громад в прикордонних регіонах, вирішення спільних транскордонних проблем, а також налагодження більш тісних зв’язків між молоддю в галузі освіти, культури та спорту.

Україна та Молдова можуть скористатися можливістю отримати фінансування Євросоюзу для реалізації тільки спільних проектів, тобто в них мають брати участь як мінімум дві організації: одна з України, інша – з Молдови. Учасниками проекту можуть стати як державні органи влади, установи державної та комунальної форми власності, так і громадські організації. Рішення про те, які саме проекти підтримати, приймає Європейська Комісія на основі висновків незалежних експертів, а їх реалізація триватиме до листопада 2016 року.

У громадському обговоренні Програми взяли участь Сторожинецький міський голова Микола Карлійчук, Хотинський міський голова Микола Головльов, начальник відділу регіонального розвитку та фінансового моніторингу виконавчого апарату обласної ради Тетяна Татарчук.

 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua