Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.01.2018 11:02
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельними ділянками спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

12.01.2018 10:56
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує інвестиційний конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжрегіональне співробітництво >  З метою реалізації Програми територіальної співпраці між Україною та Молдовою

Прес-центр

Новини

23.07.2014 15:19

З метою реалізації Програми територіальної співпраці між Україною та Молдовою |  Міжрегіональне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні у Чернівцях відбулося громадське обговорення Програми територіальної співпраці між Республікою Молдова та Україною, що впроваджуватиметься в межах Програми підтримки регіонального співробітництва країн Східного Партнерства. Від України участь у Програмі  беруть Вінницька, Одеська та Чернівецька області.

В обговоренні взяли участь посадові особи органів місцевого самоврядування області, представники виконавчої влади, державних і комунальних закладів та громадських організацій. Під час зустрічі йшлося про пріоритети Програми, цілі та механізми територіальної співпраці, що спрямовані на покращення соціально-економічного розвитку територіальних громад в прикордонних регіонах, вирішення спільних транскордонних проблем, а також налагодження більш тісних зв’язків між молоддю в галузі освіти, культури та спорту.

Україна та Молдова можуть скористатися можливістю отримати фінансування Євросоюзу для реалізації тільки спільних проектів, тобто в них мають брати участь як мінімум дві організації: одна з України, інша – з Молдови. Учасниками проекту можуть стати як державні органи влади, установи державної та комунальної форми власності, так і громадські організації. Рішення про те, які саме проекти підтримати, приймає Європейська Комісія на основі висновків незалежних експертів, а їх реалізація триватиме до листопада 2016 року.

У громадському обговоренні Програми взяли участь Сторожинецький міський голова Микола Карлійчук, Хотинський міський голова Микола Головльов, начальник відділу регіонального розвитку та фінансового моніторингу виконавчого апарату обласної ради Тетяна Татарчук.

 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua