Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Заяви та звернення >  ЗАЯВА прес-служби Чернівецької обласної ради

Прес-центр

Новини

04.07.2014 18:09

ЗАЯВА прес-служби Чернівецької обласної ради  |  Заяви та звернення

Тема новини: Назва теми

4 липня 2014 року низка електронних засобів масової інформації Чернівецької області розповсюдила анонімний матеріал під заголовком «Чернівецька облрада не бачить проблеми в руйнації Хотинської фортеці?». В публікації йдеться про занепокоєння станом мурів та допоміжних споруд Хотинської фортеці з боку народного депутата України, голови парламентського підкомітету  з питань охорони та популяризації культурної спадщини Олександра Бригинця. Виходячи із змісту публікацій, що не містять прямої мови народного обранця, а тільки посилаються на прес-службу вищезгаданого народного депутата, до першочергових проблем заповідника відноситься «руйнування кам’яної кладки та декору з червоної цегли на значній ділянці фасаду західного прясла оборонних мурів Замку (цитаделі) між Пд.-Зх. XV-XVIII ст. за Західною (Комендантською) XV-XVI ст. баштами, що має значні розміри». Таким станом речей, за версією журналістів, стурбоване управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації. Натомість Чернівецька обласна рада та керівництво облдержадміністрації «не бачить проблем в руйнації Хотинської фортеці».

З огляду на вищезазначене, прес-служба Чернівецької обласної ради уповноважена заявити наступне. Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця» відноситься до Переліку установ, закладів, підприємств, організацій Міністерства культури України, опублікованому на офіційному сайті зазначеного Міністерства (http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/­uk/­publish/article/52690) і перебуває у безпосередньому підпорядкуванні та на балансі цього центрального органу державної виконавчої влади. Жодних скарг, звернень та запитів, у т.ч. від народних депутатів України, щодо незадовільного стану споруд ДІАЗ «Хотинська фортеця» станом на 04.07.2014 р. до Чернівецької обласної ради не надходило.          

 

4 липня 2014 року

м. Чернівці

 

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua