Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Заяви та звернення >  ЗАЯВА прес-служби Чернівецької обласної ради

Прес-центр

Новини

04.07.2014 18:09

ЗАЯВА прес-служби Чернівецької обласної ради  |  Заяви та звернення

Тема новини: Назва теми

4 липня 2014 року низка електронних засобів масової інформації Чернівецької області розповсюдила анонімний матеріал під заголовком «Чернівецька облрада не бачить проблеми в руйнації Хотинської фортеці?». В публікації йдеться про занепокоєння станом мурів та допоміжних споруд Хотинської фортеці з боку народного депутата України, голови парламентського підкомітету  з питань охорони та популяризації культурної спадщини Олександра Бригинця. Виходячи із змісту публікацій, що не містять прямої мови народного обранця, а тільки посилаються на прес-службу вищезгаданого народного депутата, до першочергових проблем заповідника відноситься «руйнування кам’яної кладки та декору з червоної цегли на значній ділянці фасаду західного прясла оборонних мурів Замку (цитаделі) між Пд.-Зх. XV-XVIII ст. за Західною (Комендантською) XV-XVI ст. баштами, що має значні розміри». Таким станом речей, за версією журналістів, стурбоване управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації. Натомість Чернівецька обласна рада та керівництво облдержадміністрації «не бачить проблем в руйнації Хотинської фортеці».

З огляду на вищезазначене, прес-служба Чернівецької обласної ради уповноважена заявити наступне. Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця» відноситься до Переліку установ, закладів, підприємств, організацій Міністерства культури України, опублікованому на офіційному сайті зазначеного Міністерства (http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/­uk/­publish/article/52690) і перебуває у безпосередньому підпорядкуванні та на балансі цього центрального органу державної виконавчої влади. Жодних скарг, звернень та запитів, у т.ч. від народних депутатів України, щодо незадовільного стану споруд ДІАЗ «Хотинська фортеця» станом на 04.07.2014 р. до Чернівецької обласної ради не надходило.          

 

4 липня 2014 року

м. Чернівці

 

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua