Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Мистецькі заходи >  У неділю у Ратуші відкриється виставка «Живописний Миколайчук»

Прес-центр

Новини

13.06.2014 11:51

У неділю у Ратуші відкриється виставка «Живописний Миколайчук» |  Мистецькі заходи

Тема новини: Назва теми

У неділю, 15 червня, у дворику Чернівецької міської ради відбудеться відкриття виставки «Живописний Миколайчук». Як повідомила прес-служба міської ради, експонуватимуться роботи членів Спілки художників та учнів художньої школи. Кілька картин буде передано у фонд «Майбутнє України» для продажу та надання допомоги дітям загиблих військових.

Також будуть проводитись майстер-класи з живопису (Павло Півень), розпису скла (Михайло Дудка), гончарства (Сергій Богопольський і Ілля Василович), ткацтва (Леся Теуту). Майстри створюватимуть портрети Івана Миколайчука та витвори, навіяні творчістю видатного буковинця та українця.

Початок заходу о 16.00.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua