Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Громадське життя >  В Сокирянській районній бібліотеці відбулися заходи з нагоди Дня Європи

Прес-центр

Новини

19.05.2014 15:55

В Сокирянській районній бібліотеці відбулися заходи з нагоди Дня Європи  |  Громадське життя

Тема новини: Назва теми

В рамках відзначення Дня Європи в Сокирянській районній бібліотеці відбулася інформаційна година «Європа: знайома незнайомка» за участю широкого кола читачів. Працівники книгозбірні підготували цікаву розповідь про культуру, мови, традиції та звичаї народів Європи. Як повідомила прес-служба Сокирянської районної ради, йшлося про історію виникнення Європейського Союзу, про країни, які входять до ЄС, про загальноєвропейські цінності та стандарти якості життя. Оповідь супроводжувалася демонстрацією слайдів. Також увазі читачів було запропоновано огляд книжкової виставки «Європа і Україна: Шляхи порозуміння», до якої увійшла література, присвячена історії створення Європейського Союзу. Зокрема, збірка пошукових та творчих робіт учасників конкурсу «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді» та довідник «Європейська інтеграція на початку нового тисячоліття». В довіднику комплексно розкривається історія створення, розширення інституційної структури Європейського Союзу, становлення його правової бази та загальні відомості про держави-члени ЄС. Також книга висвітлює основні етапи побудови відносин України з ЄС, напрямки співпраці, формування євроінтеграційної політики України та перспективи набуття Україною членства в ЄС. 

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua