Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Фінанси  >  Валентин Маніліч взяв участь в обговоренні стану справ у дорожній галузі

Прес-центр

Новини

19.05.2014 14:15

Валентин Маніліч взяв участь в обговоренні стану справ у дорожній галузі |  Фінанси

Тема новини: Назва теми

Заступник голови обласної ради Валентин Маніліч взяв участь у засіданні комісії з визначення об’єктів дорожнього господарства комунальної власності, на яких роботи виконуватимуться за рахунок коштів обласного дорожнього фонду, передбачених в обласному бюджеті на 2014 рік.

Учасники засідання обговорили проект Титульного списку на будівництво, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та ремонт і утримання вулиць у населених пунктах, що належать до комунальної власності на 2014 рік, фінансування яких здійснюватиметься за рахунок коштів обласного дорожнього фонду.  

Валентин Маніліч висловив низку критичних зауважень щодо розподілу коштів обласного дорожнього фонду. Він зокрема, наголосив на необхідності пропорційного розподілу коштів між районами області з урахуванням потреб кожного з них. Заступник голови обласної ради зауважив, що розподіл повинен здійснюватись відкрито та прозоро, а також запропонував на наступному засіданні комісії представити аналітичну довідку про стан фінансування та хід виконання запланованих робіт на об’єктах дорожнього господарства області. Валентин Маніліч відзначив необхідність здійснення постійного контролю за ситуацією в дорожньому господарстві області та корегування переліку об’єктів і обсягів їх фінансування відповідно до фактичних потреб.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua