Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вибори >  Михайло Гайничеру зустрівся з представниками Канадської місії спостереження за виборами

Прес-центр

Новини

16.05.2014 11:44

Михайло Гайничеру зустрівся з представниками Канадської місії спостереження за виборами |  Вибори

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру зустрівся з представниками Канадської місії спостереження за виборами (CANEOM) Барбарою Елізабет Бучанан та Борисом Любомиром Генґало, які працюють на позачергових виборах Президента України у Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Спостерігачі цікавились організацією і ходом передвиборчої кампанії в області та суспільно-політичною ситуацією в краї загалом.

Михайло Гайничеру висловив сподівання, що вибори в області пройдуть спокійно, і наші краяни матимуть змогу вільно зробити своє волевиявлення. Він зазначив, що в області немає проблем з підготовкою до виборів, а деякі технічні моменти на окремих дільницях, пов’язані із забезпеченням приміщеннями та засобами зв’язку, найближчими днями будуть вирішені і вже на початок наступного тижня готовність дільниць буде стовідсотковою.

Відповідаючи на запитання спостерігачів, голова обласної ради зазначив, що суперечності, які мали місце на початку року, вдалось врегулювати, а спірні ситуації, які виникають, вирішуються шляхом діалогу. Він також зауважив, що між численними громадськими організаціями та правоохоронцями в області налагоджено співпрацю і вони працюють спільно і скоординовано.

Представники Канадської місії також цікавились настроями румунської громади на Буковині. Михайло Гайничеру запевнив, що у краї немає політичних сил, сформованих за національною ознакою, а партійні та політичні уподобання румунської громади структуровані так, як і мешканців області загалом.

Голова обласної ради побажав спостерігачам плідної роботи та об’єктивного інформування світової спільноти про події та ситуацію в Україні.

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua