Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вибори >  Михайло Гайничеру зустрівся з представниками Канадської місії спостереження за виборами

Прес-центр

Новини

16.05.2014 11:44

Михайло Гайничеру зустрівся з представниками Канадської місії спостереження за виборами |  Вибори

Тема новини: Назва теми

Голова обласної ради Михайло Гайничеру зустрівся з представниками Канадської місії спостереження за виборами (CANEOM) Барбарою Елізабет Бучанан та Борисом Любомиром Генґало, які працюють на позачергових виборах Президента України у Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Спостерігачі цікавились організацією і ходом передвиборчої кампанії в області та суспільно-політичною ситуацією в краї загалом.

Михайло Гайничеру висловив сподівання, що вибори в області пройдуть спокійно, і наші краяни матимуть змогу вільно зробити своє волевиявлення. Він зазначив, що в області немає проблем з підготовкою до виборів, а деякі технічні моменти на окремих дільницях, пов’язані із забезпеченням приміщеннями та засобами зв’язку, найближчими днями будуть вирішені і вже на початок наступного тижня готовність дільниць буде стовідсотковою.

Відповідаючи на запитання спостерігачів, голова обласної ради зазначив, що суперечності, які мали місце на початку року, вдалось врегулювати, а спірні ситуації, які виникають, вирішуються шляхом діалогу. Він також зауважив, що між численними громадськими організаціями та правоохоронцями в області налагоджено співпрацю і вони працюють спільно і скоординовано.

Представники Канадської місії також цікавились настроями румунської громади на Буковині. Михайло Гайничеру запевнив, що у краї немає політичних сил, сформованих за національною ознакою, а партійні та політичні уподобання румунської громади структуровані так, як і мешканців області загалом.

Голова обласної ради побажав спостерігачам плідної роботи та об’єктивного інформування світової спільноти про події та ситуацію в Україні.

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua