Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Культура >  П’ять хореографічних колективів представлять Чернівецьку область у Києві

Прес-центр

Новини

14.05.2014 15:05

П’ять хореографічних колективів представлять Чернівецьку область у Києві |  Культура

Тема новини: Назва теми

Вісім кращих аматорських хореографічних колективів клубних закладів Чернівецької області  взяли участь у ІІ регіональному турі ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Павла Вірського, який відбувся у  м. Хмельницькому.

Як повідомляє управління культури облдержадміністрації, за рішенням журі конкурсу п’ять із них виступлять у заключному турі. Балетна група заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю ім. Андрія Кушніренка Чернівецької обласної філармонії, народні аматорські ансамблі танцю «Черемшина» будинку народної творчості та дозвілля м. Вашківців Вижницького району, «Ізвораш» Глибоцького районного будинку творчості та дозвілля, «Алунелул» та дитячий хореографічний колектив «Гіочел» будинку народної творчості та дозвілля с. Горбова Герцаївського району представлятимуть Чернівецьку область восени у Києві.

 

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua